Продавець "PNEUMOSHOT" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
290 відгуків
Интернет-магазин "PNEVMOSHOT" pnevmos.com.ua
+380 50 109 0814
+380501090814
+380684871600
+38050 641 67 51

Пістолети пружинно-поршневі

Перелом ствола— способ взвода, встречающийся исключительно в пружинно-поршневых моделях. Ствол в таких пистолетах устанавливается на поворотном креплении и при взводе поворачивается вниз, за счет чего оружие буквально «переламывается» пополам (отсюда и название). При этом поршень становится на боевой взвод, а патронник открывается для перезарядки (подобное оружие делается только однозарядным). Модели с переломной конструкцией просты, недороги, нетребовательны в обращении и требуют минимума навыков, благодаря чему подходят даже для начинающих стрелков. 

Перелом стовбура  спосіб взводу, зустрічається виключно в пружинно-поршневих моделях. Стовбур у таких пістолетах встановлюється на поворотному кріпленні і при взводі повертається вниз, за рахунок чого зброя буквально «переламується» навпіл (звідси і назва). При цьому поршень стає на бойовий взвод, а патронник відкривається для перезарядки (подібна зброя робиться тільки однозарядним). Моделі з переломною конструкцією прості, недорогі, невибагливі в обігу і вимагають мінімуму навичок, завдяки чому підходять навіть для початківців стрільців.